alapítványi bál

Március 10-én Alapítványi bált rendeztünk a Guba terem hajópadlóval történő borításához az anyagi feltételek megteremtése érdekében. A bál fantasztikusan jól sikerült, az iskola diákjai színvonalas műsorral szórakoztatták a résztvevőket. A szervezésben a szülői munkaközösség tagjai vettek részt, külön köszönjük Szarvas Gabriella (Székely Cintia édesanyja), Buck Miklós és Sziráki Judit (Buck Judit szülei) valamint Baloghné Istók Melinda segítségét. A szükséges összeg több, mint fele összegyűlt, további felajánlásokat várunk, hogy minél előbb megkezdhessük a Guba terem borítását. Kovács László (Kovács Patrik édesapja) az anyagi hozzájárulás mellett felajánlotta segítségét a megvalósításban is, ezért neki külön köszönet jár.

Támogatóink:

Arany fokozat