2012/13-as tanév

A 2012/13-as tanév eseményei

„Egyre inkább érezzük, hogy kezdődik a karácsonyi ünnepkör. Most volt az iskolában a karácsonyi húzás, melyen az összes diák részt vett a tanári karral együtt. A szomszédos óvoda kicsinyeit Mikulás napján meglepetés műsorral várjuk. A 9. osztályosok a Moldvai néptánc koreográfiával, a 10. osztályosok a „hópehely” keringővel és a 12. osztályosok egy humoros tánccal fogják várni a közel 200 kisgyereket. Az óvodások is nagyon készülnek már erre a napra. A mi meglepetésünket versekkel és énekekkel viszonozzák. Reméljük, még a Mikulás is ellátogat közénk.

December 14-én rendezi meg az iskola az első házi táncversenyét, amire már nagyon készülnek a versenyzők.”

Budapest, 2012. december 4.

Borbély Bernadett

„Nem rég volt az iskolában az október 23-ai műsor, melyet a Diákönkormányzat tagjai adtak elő, Kézér Eszter tanárnő felkészítésével. November 13-14-én nyíltnapot tart az iskola, amire mi diákok már nagyon készülünk. Ezen a napon nem csak nekünk lesz lehetőségünk megmutatni, hogy mit tanultunk eddig, hanem a szülők és a leendő tanulók azt is megfigyelhetik, hogy tanárainknak milyen sok munkája van velünk. Reméljük, sok kis gólya választja majd az iskolát.”

Budapest, 2012. november 13.
                                                                                                                             Borbély Bernadett