2015/16-os tanév

FIGYELEM!

Május 20-án művészeti iskolánk diákjai számára megrendezésre kerül a
II. Somogyi Tibor emlékverseny.

Kategóriák egyéni és csoportos.

Táncstílusok:

·        balett

·        jazz

·        modern

·        társas

·        show

·        freestyle

Időlimit:

·        minimum 2, maximum 4 perc

Helyezetteknek oklevél, érem, a verseny győztesének nevét rávésetjük a BTS serlegére.

Jelentkezési határidő zenék leadásával: május 17. kedd

A legjobb produkciók részt vehetnek a május 27-én megrendezésre kerülő BTS Alapítványi Bálon.

A bál teljes bevételével iskolánkat támogatjuk.

Kérünk mindenkit, hogy a bállal kapcsolatos facebook bejegyzéseket szíveskedjetek megosztani!

Budapest, 2016. április 26.

A BTS tánckara 2016. március 5-én nagy sikerű előadásával emelte a 8. Orosz Bál fényét. A programban Sosztakovics második, valamit Lehár Ferenc Arany-ezüst keringője szerepelt. A bál forró hangulatáról a latinos ritmusok gondoskodtak, melyhez a tánckar a Cuba c. számra készült salsájával járult hozzá.

tanc1tanc1tanc1

tanc1tanc2

2015. december 13-án a XXIX. Zuglói Táncfesztivál – Mikulás Kupa Országos Amatőr Táncversenyen két diákunk mérettette meg megát a színvonalas mezőnyben. Kocsis Lili akrobatikus showtánc,  Onodi Tibor művészi látványtánc kategóriában indult. Mindketten első helyezést értek el, és a rendezvény különdíját is elnyerték.